gototopgototop
Polish Belarusian Bulgarian Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Urdu
Get Adobe Flash player
Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

KIEDY KONCZA SIE UPRAWINIENIA DO WYKONYWANIA ZAWOD
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: KIEDY KONCZA SIE UPRAWINIENIA DO WYKONYWANIA ZAWOD

KIEDY KONCZA SIE UPRAWINIENIA DO WYKONYWANIA ZAWOD 02/22/2010 13:44 #3003

Witam wszystkich !!Iiterseuje mnie czy koncza sie uprawnienia do wykonywania zawodu ratownika po jakim tam czasie ???.Bo doszukalem sie opini ze po skonczeniu studium i nie podjeciu pracy w zawodzie przez okres 5 lat uprawnienia przestaj byc aktualne w innym zas uprawnienia sa nadal aktualne do monentu gdy nie zostana zatrzymane ??? a jesli sie moje uprawnienia sie skonczyly to w jaki sposób mogę uzyskac je na nowo?wykonuje zawod zwiazany z ratownictem lecz stanowiska ratownika medycznego nie ma (PSP)
wiec prosze o pomoc !! Z góry wielkie dzieki:)))pozdrawiam !!!!!!
  • luk27
  • ( Użytkownik )
  • Fresh Ratownik
  • Oklaski: 1

O:KIEDY KONCZA SIE UPRAWINIENIA DO WYKONYWANIA ZAWOD 02/22/2010 15:36 #3004

Z tego co się orientuję, to RM nie traci prawa wykonywania zawodu, jeśli nie podejmie pracy. Zresztą nawet ustawa o PRM jest tak do d... napisana, ze z jednej strony nakazuje kształcenie i zbieranie punktów, a z drugiej nie określa co się stanie jeśli RM nie zbierze punktów edukacyjnych.
  • marcin.pl
  • ( Użytkownik )
  • Fresh Ratownik
  • Oklaski: -1
Pozdrawiam
Marcin

O:KIEDY KONCZA SIE UPRAWINIENIA DO WYKONYWANIA ZAWOD 02/22/2010 20:25 #3006

Dzieki kolego!!! za to kochamy nasz kraj ::)
  • luk27
  • ( Użytkownik )
  • Fresh Ratownik
  • Oklaski: 1

O:KIEDY KONCZA SIE UPRAWINIENIA DO WYKONYWANIA ZAWOD 02/23/2010 18:16 #3013

Sporo racji ma mój imiennik. Zapisy ustawy wyglądają, niektóre przynajmniej, jakby je na kolanie na minutę przed głosowaniem w sejmie pisano. Z punktów edukacyjnych rozlicza nas pracodawca. Mam nadzieję, że moje prawo wykonywania zawodu skończy się gdy nabędę uprawnień Zakładu Usług Satyrycznych
  • marcin1975rm
  • ( Użytkownik )
  • Platinum Ratownik
  • Oklaski: 32

O:KIEDY KONCZA SIE UPRAWINIENIA DO WYKONYWANIA ZAWOD 11/29/2010 17:37 #4629

Witam wszystkich, chciał bym dołączyć się do pytanie no i z tego co czytam w tym temacie to mówiąc językiem laików to uprawnienia nie mają jakiegoś terminu np. jak to jest w przypadku zawodu pielęgniarki?, I tu moje drugie pytanie skoczyłem studium medyczne w2006 r. w zawodzie RM nie odbywając staż, czy staż jest warunkiem koniecznym do podjęcia pracy. Acha pewnie wyda wam się to śmieszne ale czy może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi punktami. Z góry dziękuje za wszelakie odpowiedzi, pozdrawiam.
  • ciuss
  • ( Użytkownik )
  • Fresh Ratownik
  • Oklaski: 0

O:KIEDY KONCZA SIE UPRAWINIENIA DO WYKONYWANIA ZAWOD 11/29/2010 18:07 #4630

Uprawienia RM w Polsce masz na stałe póki co, nie orientuje się co do stażu ale wydaje mi się, że po tak długiej przerwie musisz go zrobić myśląc o pracy w zawodzie, punkty edukacyjne mają służysz rozliczaniu rm w zakresie podnoszenia wiedzy i dokształcania, ale moim zdaniem to pomysł poroniony bo kursy są drogie, a rm w naszym kraju póki co marnie zarabia.
  • R05k
  • ( Użytkownik )
  • Senior Ratownik
  • Oklaski: 3
Ratownictwo medyczne to moje życie
Dobry moher to moher po relanium
LPR HEMS Latamy, by pomagać.
pajacyk.pl/
1% dla Muzeum!
W tym roku jest możliwośc przekazywania 1% podatku na rzecz naszego Muzeum. Prosimy o wsparcie i z góry DZIĘKUJEMY
KRS 0000116212
cel szczegółowy OSP Muzeum Ratownictwa w Krakowie
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Ania82, ricko1st, mangus
Wygenerowano w 0.40 sekundy

Panel logowania

Kanał RSS Ratownik-med.pl
ESKUMED - RATOWNICTWO MEDYCZNE GMINA RYMAŃ hafciarnia Portal Miasta i Gminy Resko